Bardzo dobre serum dla cery naczynkowej i trądzikowej.
Cell Fusion C LASER REJUVENATION AMPOULE serum regenerujące do skóry regenerującej się i pozabiegowej 30ml
Wystaw opinię o produkcie
Opis
Cell Fusion C Laser Rejuvenation Ampoule – serum regenerujące, 30 ml
Cell Fusion C Laser Rejuvenation Ampoule to serum w ampułce z kompleksem 8 peptydów, 8 polimerami kwasu hialuronowego i kompleksem Cica, zaprojektowane do intensywnej regeneracji skóry po zabiegach estetycznych – w tym po zabiegach laserowych – oraz do pielęgnacji skóry zniszczonej, pozbawionej elastyczności i ze zmarszczkami. Produkt jest szczególnie odpowiedni dla osób poszukujących pielęgnacji wspierającej naturalne procesy naprawcze skóry w warunkach pozabiegowych.
- Forma: serum w ampułce
- Pojemność: 30 ml
- Kluczowe aktywa: kompleks 8 peptydów, kwas hialuronowy (8 polimerów), kolagen z jeżyny, kompleks Cica
- Wskazania: pielęgnacja pozabiegowa, skóra zniszczona, zmarszczki, utrata elastyczności i jędrności
- Dla kogo: skóra regenerująca się i po zabiegach estetycznych, w tym laserowych
- Pora stosowania: rano i/lub wieczorem
- Stosować przed: Cell Fusion C Laser Rejuvenation Cream
Opis działania
Cell Fusion C Laser Rejuvenation Ampoule opiera swoje działanie na kompleksie 8 peptydów sygnałowych, które stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, fibronektyny oraz kwasu hialuronowego – białek i substancji odpowiedzialnych za strukturę, sprężystość i nawilżenie skóry. Peptydy sygnałowe działają jak przekaźniki informacji: informują komórki skóry o konieczności nasilenia procesów naprawczych, co czyni serum szczególnie wartościowym w kontekście pielęgnacji pozabiegowej, gdy skóra potrzebuje intensywnego wsparcia odbudowy.
Nawilżenie zapewnia wielopoziomowy system kwasu hialuronowego złożony z 8 różnych polimerów – cząsteczki o różnej masie molekularnej działają zarówno na powierzchni skóry (tworząc film okluzyjny), jak i w głębszych warstwach naskórka. Uzupełnia to kolagen z ekstraktu z jeżyny (Rubus Fruticosus), który wspiera procesy naprawcze macierzy skóry. Kompleks Cica, oparty na ekstrakcie z wąkrotki azjatyckiej (Centella Asiatica), łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienie i przyspiesza regenerację – co jest szczególnie istotne w skórze narażonej na stres po zabiegach.
Formuła serum zawiera również niacynamid, beta-glukan, ekstrakt z owsa oraz tokoferol (witaminę E), które dodatkowo wzmacniają barierę skórną i działają antyoksydacyjnie. Lekka, płynna konsystencja ampułki pozwala na szybkie wchłonięcie bez pozostawiania ciężkiej warstwy na skórze, co czyni produkt odpowiednim zarówno rano, jak i wieczorem.
Dla kogo
- Skóra po zabiegach laserowych i innych zabiegach estetycznych wymagająca intensywnej regeneracji
- Skóra zniszczona i osłabiona, z zaburzoną barierą ochronną
- Skóra z widocznymi zmarszczkami i liniami mimicznymi
- Skóra z utratą elastyczności i jędrności
- Osoby szukające pielęgnacji peptydowej wspierającej syntezę kolagenu
- Skóra wymagająca intensywnego nawilżenia i łagodzenia podrażnień
Kluczowe składniki aktywne
- Kompleks 8 peptydów (m.in. Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Hexapeptide-9, Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Hexapeptide-12) – stymulują syntezę kolagenu i fibronektyny, wspierają odbudowę struktury skóry i wygładzają zmarszczki.
- Kwas hialuronowy – 8 polimerów (m.in. Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydroxypropyl Trimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, PEG-9 Diglycidyl Ether/Sodium Hyaluronate Crosspolymer) – zapewnia wielopoziomowe nawilżenie skóry zarówno na jej powierzchni, jak i w głębszych warstwach naskórka.
- Kolagen z jeżyny (Rubus Fruticosus Fruit Extract, Hydrolyzed Collagen) – wzmacnia procesy naprawcze macierzy pozakomórkowej skóry.
- Kompleks Cica (Centella Asiatica Extract) – łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienie, wspiera regenerację po zabiegach.
- Niacynamid – wzmacnia barierę skórną, wyrównuje koloryt i działa łagodząco.
- Beta-glukan i ekstrakt z owsa (Beta-Glucan, Avena Sativa Kernel Extract) – działają kojąco i wspomagają odbudowę bariery skóry.
- Tokoferol (witamina E) – antyoksydant chroniący komórki skóry przed stresem oksydacyjnym.
Sposób użycia
- Oczyść twarz i zastosuj tonik lub esencję.
- Nanieś odpowiednią ilość serum Cell Fusion C Laser Rejuvenation Ampoule na twarz.
- Delikatnie wmasuj lub wklep produkt w skórę i pozostaw do pełnego wchłonięcia.
- Następnie nałóż Cell Fusion C Laser Rejuvenation Cream.
- Serum można stosować rano i/lub wieczorem.
Najczęściej zadawane pytania
Dla jakiego typu skóry jest to serum?
Serum jest przeznaczone przede wszystkim dla skóry regenerującej się po zabiegach estetycznych, w tym po zabiegach laserowych, a także dla skóry zniszczonej, z utratą elastyczności i ze zmarszczkami. Formuła nie zawiera składników typowo podrażniających, a kompleks Cica i beta-glukan działają łagodząco, co czyni ją odpowiednią również dla skóry wrażliwej wymagającej odbudowy.
Czy serum można stosować rano i wieczorem?
Tak – Cell Fusion C Laser Rejuvenation Ampoule można stosować zarówno rano, jak i wieczorem. Producent wskazuje obie pory jako właściwe, dlatego częstotliwość aplikacji można dostosować do indywidualnych potrzeb skóry i etapu regeneracji.
Jak długo czekać na efekty stosowania tego serum?
Czas widocznych efektów zależy od stanu wyjściowego skóry i regularności stosowania – w przypadku pielęgnacji pozabiegowej pierwsze odczuwalne efekty (łagodzenie podrażnień, poprawa nawilżenia) mogą być widoczne szybciej niż efekty długoterminowe, takie jak poprawa elastyczności i widoczne wygładzenie zmarszczek, które wymagają konsekwentnego stosowania przez kilka tygodni.
Czy serum stosuje się przed kremem, czy po?
Serum aplikuje się przed kremem – po nałożeniu i wchłonięciu Cell Fusion C Laser Rejuvenation Ampoule należy zastosować Cell Fusion C Laser Rejuvenation Cream. Jest to standardowa kolejność: produkty o lżejszej konsystencji (serum) nakłada się przed cięższymi (krem).
Ile peptydów zawiera to serum i co one robią?
Serum zawiera kompleks 8 peptydów – w tym Palmitoyl Tripeptide-5, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8 i Palmitoyl Pentapeptide-4 – które stymulują syntezę kolagenu i fibronektyny oraz wspierają odbudowę struktury skóry. Każdy z peptydów działa jako sygnał dla fibroblastów, aktywując naturalne procesy naprawcze skóry.
Czy serum zawiera kwas hialuronowy i w jakiej formie?
Tak – formuła zawiera aż 8 różnych polimerów kwasu hialuronowego, w tym Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid oraz Sodium Acetylated Hyaluronate. Dzięki zróżnicowanej masie cząsteczkowej nawilżenie działa wielopoziomowo – zarówno na powierzchni skóry, jak i w głębszych warstwach naskórka.
Czy to serum można stosować po zabiegu laserowym?
Tak – Cell Fusion C Laser Rejuvenation Ampoule zostało zaprojektowane z myślą o pielęgnacji pozabiegowej, w tym po zabiegach laserowych. Kompleks Cica łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, a wielopolimerowy kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wspiera odbudowę bariery skóry po zabiegu. W razie wątpliwości dotyczących konkretnego rodzaju zabiegu zawsze warto skonsultować się z wykonującym zabieg specjalistą.
Czy serum zawiera alkohol lub inne składniki mogące podrażniać skórę po zabiegu?
W składzie INCI nie figuruje alkohol denaturat (Alcohol Denat.) ani inne typowe alkohole drażniące – formuła opiera się na łagodnych rozpuszczalnikach, takich jak gliceryna, 1,2-Hexanediol i Methylpropanediol. Obecność kompleksu Cica, beta-glukanu i ekstraktu z owsa dodatkowo przemawia za łagodnym profilem serum.
Skład (INCI)
Water, Methylpropanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Polyglycerin-3, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclohexasiloxane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Adenosine, Carbomer, Disodium Edta, Tromethamine, Sodium Hyaluronate, Polyquaternium-51, Butylene Glycol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Beta-Glucan, Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, Pteris Multifida Extract, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Vigna Radiata Seed Extract, Aureobasidium Pullulans Ferment, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Tocopherol, Hydroxypropyl Trimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Palmitoyl Tripeptide-5, Sodium Acetylated Hyaluronate, Peg-9 Diglycidyl Ether/Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Lupine Pr, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Nonapeptide-1, Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Hexapeptide-9, Maltodextrin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Palmitoyl Hexapeptide-12
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
To jedna z ulubionych ampułek. Uwielbiam po zabiegach lub poprostu do zwykłej rutyny pielęgnacyjnej. To moje kolejne opakowanie.
Bardzo dobre serum, świetnie regeneruje i nawilża skórę. Polecam zwłaszcza do skór tradzikowych z naruszoną barierą hydrolipidową
Testowałam jedynie próbkę produktu, zauważyłam bardzo fajne nawilżenie i ukojenie.
Testowałam jedynie próbkę produktu, zauważyłam bardzo fajne nawilżenie i ukojenie.
Rewelacyjne serum pod krem dla cery podrażnionej i suchej. Po 3 dniach skóra wyglądała lepiej. Polecam
Rewelacyjne serum pod krem dla cery podrażnionej i suchej. Po 3 dniach skóra wyglądała lepiej. Polecam
Karolina Struś